Doplňující konkurz na taneční company do muzikálu Sibyla, královna ze Sáby

 

 

HELP Production,s.r.o. & Musical Production,s.r.o. 

vyhlašuje doplňující konkurz na vedlejší role, pěveckou a taneční company  v připravovaném

historickém muzikálu "Sibyla, královna ze Sáby".

 

 

Termín konkurzu: 

 

Pondělí 19. října 2015

(Nástup k registraci je od 8:00 hodin, samotný konkurz začíná od 9:00)

 

Kulturní centrum Novodvorská, Novodvorská 151, 140 00, Praha 4 - Lhotka

 

 

Konkurz je vypsán také na HLAVNÍ ŽENSKOU TANEČNÍ ROLI. Jde o symbolickou postavu „ČASU“, která bude scénickým průvodcem po všech dějích muzikálu. Zmíněná pohybově-taneční role vyžaduje od uchazečky tyto dispozice: zcela mimořádný pohybový a taneční talent (interpret musí být schopen bravurně zvládnout čisté sólové taneční výstupy); v tuto chvíli není kladen zásadní důraz na žádnou ze specifických tanečních technik. Mohou se tedy přihlásit jakékoli vynikající tanečnice disponující klasickou, moderní, jazzovou nebo Hip-hopovou technikou (včetně specializace na Graham, Limón nebo Hortonovu či jinou taneční specializaci).
Režisér s choreografem budou vybírat hlavně výjimečnou uměleckou osobnost a choreografické pojetí by se pak přizpůsobovalo té či oné technice. Vzhledem ke skutečnosti, že by se mělo jednat o výraznou interpretační osobnost, není u této postavy striktně určena ani žádná věková hranice.

 

POŽADAVKY:

 

 

Taneční company:
  • Mimořádné nebo velmi dobré taneční dovednosti

  • Schopnost vytvořit základní charakter představované postavy

  • Vezměte si s sebou taneční oblečení

 

 

Na e-mailu: produkce@musical-production.cz do 15. října 2015

POKYNY PRO ÚČASTNÍKY 

 

 

  • Společnost HELP Production s.r.o. & Musical Production s.r.o. si vyhrazuje právo po předběžném výběru některé uchazeče ke konkurzu nepřizvat.

  • Společnost HELP Production s.r.o. & Musical Production s.r.o. nehradí náklady, spojené s dopravou na konkurzy, popř. s ubytováním či stravováním, ani jiné náklady, popřípadě honoráře. Veškeré náklady na svoji účast v konkurzu si hradí uchazeč sám.

  • Účastník konkurzu bere na vědomí a souhlasí s tím, že jeho výkon při konkurzu bude pro pracovní účely zaznamenán na videokameru.

  • Úspěšní účastníci konkurzu musí být produkci k dispozici v časovém rozmezí od 10. 12. 2015 do cca 17. 3. 2016 na choreografické a herecké zkoušky a dále na představení Sibyla,Královna ze Sáby od 17.3. 2016.

  • Vyrozumění o konečném přijetí či nepřijetí do muzikálu Sibyla, královna ze Sáby předpokládáme do konce října 2015.

 

 

Těšíme se na vaši účast!