Muzikál Sibyla, královna ze Sáby - hvězdné herecké obsazení vyžaduje perfektní masky

17. března 2016 čeká divadlo Hybernia velká premiéra historického muzikálu Sibyla, královna ze Sáby. Dlouho očekávaný muzikál bude vyprávět příběh o krásné královně a její velké lásce s králem Šalamounem, plný zvratů a napínavých scén. Na spolupráci s herci se velmi těší také zkušený maskér Petr Fadrhons z pražské maskérské školy FaZa Make Up.

Sibyla, královna ze sáby – muzikál, který musíte vidět

Herecké obsazení muzikálu Sibyla, královna ze Sáby patří hvězdným jménům, jako jsou Daniel Hůlka, Ilona Csáková, Michaela Nosková, Radim Schwab, Eva Burešová, Eliška Ochmanová, Zbyněk Fric, Hana Křížková, Vanda Károlyi, Peter Strenáčik nebo Jiří Zonyga. Diváci se rozhodně mají na co těšit.

Muzikál Sibyla, královna ze Sáby

Maskér - klíčová postava při přípravách každého muzikálu

Bez kvalitních masek a profesionálního zkušeného maskéra se však žádný muzikál ani představení neobejde - a v případě muzikálu Sibyla, královna ze Sáby, budou herci v těch nejlepších rukou. O masky se postará Petr Fadrhnons s bohatou profesní historií. Maskér je klíčový pro každý muzikál, ale i divadelní představení, film nebo seriál - bez kvalitních masek by ani perfektní herecký výkon zdaleka nevynikl natolik, jako když maskér věrohodnost každé postavy podpoří svou prací."Na setkávání s herci se velmi těším, v muzikálu Sibyla, královna ze Sáby se sešla skvělá parta lidí," nechal se slyšet maskér Petr Fadrhons.

Petr Fadrhons, maskér muzikálu Sibyla, královna ze Sáby

Vývoj technologií se neustále posouvá kupředu, a ani divadelní svět není výjimkou. Proto jsou i na masky kladeny stále vyšší nároky, a každý dobrý maskér musí sledovat současné trendy a držet s nimi krok. A to Petr Fadrhons zvládá na výbornou, jak se můžete na vlastní oči přesvědčit již od 17. března v divadle Hybernia.

http://www.edb.cz/clanek-6186-muzikal-sibyla-kralovna-ze-saby-hvezdne-herecke-obsazeni-vyzaduje-perfektni-masky

Doporučené příspěvky
Novinky
Sledujte nás
No tags yet.
Tags
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square