Sibyla se na premiéře dočkala mega potlesku

Hlavní představitelka si k premiéře nadělila rozchod s partnerem

Muzikál Sibyla - královna ze Sáby má za sebou velkolepou premiéru. Protagonisté v čele s Danielem Hůlkou a Evou Burešovou se dočkali v divadle Hybernia dvojnásobného standing ovation.

"Porodili jsme dítě, krásné dítě," spadly nervy po premiéře z Dana Hůlky. Ten měl krátce před premiérou zdravotní problémy, zkoušel i se zablokovanou krční páteří.

"Už je to naprosto v pořádku, chodil jsme na obstřiky a při premiéře jsem se cítil už naprosto v pohodě," dodal Hůlka, kterému v publiku tleskala maminka a přátelé. Přítelkyni momentálně nemá.

V pohodě naopak nebyla hlavní představitelka, Sibyla Eva Burešová. Po pěti letech se rozešli před premiérou s partnerem. "Dali jsme si pauzu, nechci tomu ještě říkat rozchod," doufá v návrat Eva. "Věnovala jsem se víc práci než vztahu, v tom byl asi kámen úrazu," dodala Burešová.

Partnerku neměl v hledišti ani herec Miroslav Hrabě, který skvěle ztvárnil Ezru, správce královského pokladu. "Moje partnerka byla v úterý na operaci, má přetržené vazy v koleni. Držela mi palce na dálku," prozradil Hrabě.

Sibyla u diváků uspěla. V hledišti tleskali nadšeně vestoje Sandra Parmová, Bohouš Josef, Marian Vojtko, Jan Kříž, Veronika Arichteva, Nikol Švantnerová, Jan Rosák, Milan Drobný, Petr Malásek, Kateřina Kristelová, Kamila Nývltová, Michaela Nosková, Sagvan Tofi a další známé tváře.

http://sip.denik.cz/celebrity/muzikal-sibyla-uspesna-premiera-s-horkou-prichuti-opravdoveho-rozchodu-20160321.html


Doporučené příspěvky
Novinky
Sledujte nás
No tags yet.
Tags
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square