SIBYLA, KRÁLOVNA ZE SÁBY oslaví jeden rok jubilejní 50. reprízou

Ve čtvrtek 20. dubna oslaví původní česko-slovenský muzikál SIBYLA, KRÁLOVNA ZE SÁBY rok od své premiéry v Divadle Hybernia, a to slavnostní 50. reprízou. Muzikál autora Mira Procházky a režiséra Radka Balaše vidělo na představeních v Praze a v Bratislavě dohromady více než 40 000 diváků.

„Po více než desetiletém úsilí se mi splnil životní sen. 17. března 2016 měl premiéru můj muzikál, ke kterému jsem složil hudbu i texty. Hraje se s úspěchem už rok a měsíc a věřím, že ještě minimálně stejně tak dlouho bude,“ říká Procházka. Ve výpravném historickém muzikálu se na 36 hercích a tanečnících objeví na 380 kostýmů.

Za jeden rok se toho událo opravdu hodně: kromě pražské premiéry, potěšila Sibyla i bratislavské publikum, kde se premiérově představila 15. února. Vyšlo také album s nejkrásnějšími skladbami z muzikálu a otěhotněly tři zpěvačky včetně hlavní představitelky Evy Burešové. Zaskakovat za ni bude zpěvačka Alice Konečná, kterou můžete znát jako Fulvii z muzikálu Kleopatra. Jubilejní 50. představení muzikálu Sibyla, královna ze Sáby se uskuteční 20. dubna 2017 v Divadle Hybernia. Těšit se můžete na Daniela Hůlku, Ilonu Csákovou, Elišku Ochmanovou, Jiřího Zonygu a další.Do konce sezóny se pak odehraje dalších 7 repríz, vstupenky jsou v prodeji i na podzimní termíny.foto produkce muzikálu Sibyla

http://www.musical.cz/zpravy/sibyla-kralovna-ze-saby-oslavi-jeden-rok-jubilejni-50-reprizou/

Doporučené příspěvky
Novinky
Sledujte nás
No tags yet.
Tags
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square